REKLAMA
REKLAMA

Deschamps zdecydowany opuścić Marsylię

dodał: sobmar  |  źródło: ASInfo  |  30.06.2012 09:32
Didier Deschamps pracujący w Olympique Marsylia od 2009 roku poinformował media o zamiarze opuszczenia wkrótce klubu. Nie jest tajemnicą, że drużyna ze Stade Velodrome zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, a szkoleniowiec po nieudanym sezonie planował wzmocnić skład.

Marsylia w zakończonych rozgrywkach Ligue 1 zajęła dopiero dziesiątą pozycję i od pewnego czasu trwają spekulacje na temat przyszłości trenera. Deschamps postanowił je rozwiać i poinformować o opuszczeniu w niedługim czasie klubu, z którym trzy lata temu świętował mistrzostwo Francji. Mówi się, iż wpływ na decyzję Deschampsa miało zadłużenie Marsylii.

- Powinniście wiedzieć, że dyrektorzy Marsylii znają moje stanowisko od 25 maja od spotkania w Paryżu - oznajmił w rozmowie z Le Phoceen, portalem zrzeszającym kibiców OM i poruszającym głównie tematykę klubu ze Stade Velodrome. - Jestem kimś, kto zawsze dobrze się zachowuje i zawsze był pełen szacunku dla klubu. Wiem co to dla mnie znaczy. Podjąłem tę decyzję, ponieważ to niemożliwe, by pracować w tych warunkach. To byłoby szkodliwe zarówno dla klubu i zawodników - podkreślił odchodzący trener, niewykluczone, że skonfliktowany z zarządem klubu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

DolceVita | 05.07.2012 00:52

@ hokus

Nie za surowo go oceniasz? W Juve, czy wcześniej w AS Monaco odwalił dobrą robotę. W OM drużyna wydaje się nieco wypalona, chyba jednak nadszedł czas na zmianę trenera. Osobiście uważam Deschampsa za jednego z najbardziej perspektywicznych szkoleniowców w Europie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy