REKLAMA
REKLAMA

Real odradzany Neymarowi

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  05.05.2012 13:38
Prezydent Santos FC Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro doradził gwiazdorowi swojego zespołu Neymarowi, aby nie decydował się na grę dla Jose Mourinho. Co prawda brazylijskiego napastnika obowiązuje kontrakt do 2014 roku z obecnym klubem, jednak istnieją pewne przesłanki ku temu, że wobec dużego zainteresowania choćby ze strony Realu Madryt nie wypełni on umowy do końca.

"Królewscy" zamierzali sprowadzić Neymara już latem ubiegłego roku, lecz Ribeiro przekonał go do kontynuowania kariery w ojczyźnie. Niewykluczone, iż Mourinho ponowi ofertę po zakończeniu obecnego sezonu, ponieważ uchodzi za gorącego zwolennika talentu 20-latka. Prezydent Santosu nie uważa, aby taki ruch był dobry dla napastnika, który do tej pory deklarował chęć gry w Brazylii do najbliższego mundialu.

- Myśl, że tak czysty talent, jak Neymar może być ograniczony przez trenera, który wszystko poświęca dyscyplinie i taktyce, jak Mourinho doprowadza mnie do szału - argumentował Ribeiro.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Jessie | 29.10.2012 17:38

O jezusie ! On jest tak cholernie zdolny, że trafić to powinien tylko do Królewskich ! Oby nie słuchał innych, zdecydował sam i wybrał REAL MADRYT ! Przyznaję szczerze, że nawet się o to modlę. Neymar do REALUgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy