Inter Mediolan ma powody do zmartwień. Kolejny uraz u kluczowego piłkarza

Inter Mediolan w poniedziałek poinformował o stanie zdrowia Hakana Calhanoglu. Z oficjalnego komunikatu klubu dowiadujemy się, że badania wykazały u pomocnika lekkie naciągnięcie mięśnia przywodziciela prawego uda.

Hakan Calhanoglu
Obserwuj nas w
Imago / Jose Breton Na zdjęciu: Hakan Calhanoglu
  • Inter Mediolan wydał komunikat ws. stanu zdrowia Hakana Calhanoglu
  • Pomocnik opuścił ostatni ligowy mecz z Lecce
  • Badania wykazały, że Turek ma uraz mięśnia przywodziciela

Hakan Calhanoglu ma problemy z mięśniem przywodzicielem

Inter Mediolan w niedziele musiał radzić sobie w meczu z Lecce bez Hakana Calhanoglu. Choć Turek znajdował się na ławce rezerwowych, to Simone Inzaghi nie mógł skorzystać z jego usług ze względu na problemy zdrowotne. W poniedziałek rano pomocnik przeszedł badania w klinice w Rozzano, które rzuciły szersze światło na stan zdrowia 30-letniego piłkarza.

POLECAMY TAKŻE

Hakan Calhanoglu przeszedł dziś rano badania w Instytucie Klinicznym w Rozzano. U pomocnika Nerazzurri zdiagnozowano lekkie naciągniecie mięśnia przywodziciela prawego uda. Jego stan zostanie ponownie oceniony w najbliższych dniach – czytamy w oficjalnym komunikacie Interu Mediolan na stronie internetowej.

Włoski klub nie podał jak długo Calhanoglu będzie wyłączony z powodu kontuzji. Wcześniej podobnego urazu doznał Marcus Thuram, a w jego przypadku przerwa od treningów wynosi ok. 2/3 tygodnie.

Reprezentant Turcji w tym sezonie ma na swoim koncie 30 meczów, w których strzelił 11 goli i zaliczył 3 asysty.

Komentarze