Fantastyczny występ Dybali z Torino, jak rasowy snajper [WIDEO]

AS Roma w poniedziałek mierzyła się z Torino FC w ramach 26. kolejki Serie A. Ostatecznie rzymianie wygrali 3:2, a hat-trickiem popisał się Paulo Dybala.

Paulo Dybala
IMAGO / IPA Sport Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • AS Roma pokonała u siebie Torino FC (3:2)
  • Paulo Dybala poprowadził Giallorossich do triumfu za sprawą hat-tricka
  • Tym samym popularny La Joya awansował na czwarte miejsce w klasyfikacji strzelców Serie A

Dybala z hat-trickiem, popisowy mecz La Joyi!

AS Roma świetnie radzi sobie pod wodzą Daniele De Rossiego. Odkąd Włoch przejął Giallorossich w połowie stycznia, jego drużyna przegrała tylko raz – z będącym poza zasięgiem Interem Mediolan.

W ostatni poniedziałek rzymianie podejmowali u siebie Torino FC. Bohaterem spotkania okazał się Paulo Dybala. Już w pierwszej połowie Argentyńczyk otworzył wynik, pewnie wykorzystując rzut karny.

Choć szybko wyrównał Duvan Zapata, to nie podłamało gospodarzy. A już na pewno nie La Joyi. W 58. minucie przymierzył bowiem przepięknie zza pola karnego, nie dając szans Vanji Milinkoviciowi-Saviciowi na interwencję.

Dublet nie zaspokoił głodu 30-latka. W 69. minucie, po świetnie rozegranej akcji z Romelu Lukaku, gwiazdor odnotował hat-tricka.

Ostatecznie rezultat na 3:2 ustalił w końcówce trafieniem samobójczym Dean Huijsen.

Obecny dorobek Dybali w tym sezonie Serie A wynosi już jedenaście goli. Tylko Lautaro Martinez (22), Dusan Vlahović (15) i Olivier Giroud (12) mogą popisać się lepszym wynikiem.