Manchester United znów zawiódł. West Ham nie pozostawił złudzeń [WIDEO]

Manchester United zepsuł swoim kibicom święta. Czerwone Diabły przegrały 0:2 z West Hamem United w wyjazdowym meczu 18. kolejki Premier League.

West Ham United - Manchester United
IMAGO / Martin Dalton Na zdjęciu: West Ham United - Manchester United
  • Manchester United po raz kolejny zawiódł
  • Podopieczni Erika ten Haga przegrali 0:2 z West Hamem United
  • Czerwone Diabły raziły dziś nieskutecznością

Czerwone Diabły zepsuły kibicom święta. Młoty triumfują w Londynie

West Ham United w sobotę po południu na London Stadium podejmował Manchester United w spotkaniu 18. kolejki Premier League. Bramki w tym meczu obejrzeliśmy dopiero po zmianie stron i strzelał je tylko jeden zespół – gospodarze.

W 72. minucie prowadzenie Młotom zapewnił Jarrod Bowen, a sześć minut później wynik starcia na 2:0 dla West Hamu United ustalił Mohammed Kudus, którego aklimatyzacja w Londynie po transferze z Ajaksu Amsterdam przebiega wręcz doskonale.

• Zepsute święta w Manchesterze. United przegrywa w Londynie z West Hamem [SKRÓT]

To kolejna wpadka Czerwonych Diabłów, przez co posada Erika ten Haga może być zagrożona. Manchester United w tabeli Premier League spadł na 8. miejsce.

West Ham United – Manchester United 2:0 (0:0)

1:0 Jarrod Bowen 72′

2:0 Mohammed Kudus 78′