Kursy bukmacherskie i typy na 1/8 finału Euro 2020

Piłkarze reprezentacji Anglii
Piłkarze reprezentacji Anglii PressFocus

Rywalizacja o mistrzostwo Europy wkracza w decydującą fazę. W grze o tytuł pozostało 16 reprezentacji, w tym najwięksi faworyci turnieju. Do ćwierćfinałów Euro 2020 awansuje osiem zespołów, którą wyłonią mecze 1/8 finału, które rozegrane zostaną w dniach 26-29 czerwca. Sprawdź jak wyglądają typy i kursy na poszczególne pojedynki.

Gra o ćwierćfinał

Faza grupowa przebiegła bez wielkich sensacji. Awans do kolejnej rundy w komplecie wywalczyły drużyny, które przed turniejem były wymieniane w gronie kandydatów do końcowego triumfu. Przed spotkaniami 1/8 finału nic się w tej kwestii nie zmieniło – na liście faworytów znajdują się Włochy, Belgia, Anglia, Niemcy, Hiszpania czy Portugalia. Przynajmniej dwóch z tych zespołów nie zobaczymy jednak w ćwierćfinałach.

W ramach 1/8 finału odbędą się dwa wielki hity, ale zanim do nich dojdzie czekają nas dwa inne bardzo ciekawe pojedynki. Już w sobotę nieobliczalna reprezentacja Walii podejmować będzie Duńczyków, którzy rzutem na taśmę wywalczyli awans do fazy pucharowej. Świetnym występem przeciwko Rosji będą chcieli potwierdzić, że porażki dwóch w pierwszych spotkaniach były tylko dziełem przypadku. Teraz przystąpią do rywalizacji w roli faworyta.

STS
1.88
zwycięstwo Danii

Drugim sobotni pojedynek o ćwierćfinał ma zdecydowanego faworyta. Na londyńskim Wembley świetną formę będą chcieli potwierdzić podopieczni Roberto Manciniego, którzy zmierzą się z Austrią. Reprezentacja Włoch przez fazę grupową przebrnęła zdobywając komplet punktów, strzelając siedem goli, nie tracąc przy tym żadnego. Każdy inne rozstrzygnięcie niż awans włoskiego zespołu będzie sensacją.

Hity w 1/8 finału Euro 2020

Pierwszy ze szlagierów czeka nas już w niedzielę. Reprezentacja Belgii, która podobnie jak Włosi, zdobyła w grupie dziewięć punktów, zagra z reprezentacją Portugalii. Broniący trofeum zespół Fernando Santosa przebrnął przez “grupę śmierci” w której przyszło mu rywalizować między innymi z reprezentacjami Francji i Niemiec. Teraz zagra z kolejnym z faworytów całego turnieju. Czy Cristiano Ronaldo i spółka znajdą sposób na pokonanie mające wysokie aspiracje Belgii?

Drugi ze szlagierów pierwszej rundy fazy pucharowej Mistrzostw Europy odbędzie się we wtorek. Tego dnia z turniejem pożegna się reprezentacja Anglii lub reprezentacja Niemiec. To właśnie te drużyny zmierzą się ze sobą na londyńskim Wembley. Kto jest faworytem? Bukmacherzy nieco większe szanse dają drużynie Garetha Southgate’a, która po swojej stronie będzie miał duży atut w postaci możliwości gry przed własną publicznością. Czy doping kibiców poniesienie Anglików i pomoże im w wyeliminowaniu niemieckiego zespołu?

Superbet
1.80
awans Anglii

Faworyci nie zawiodą?

W 1/8 finału zobaczymy również reprezentacje Francji, Hiszpanii i Holandii, które do swoich spotkań przystąpią w roli zdecydowanych faworytów. Przed najtrudniejszym zadaniem wydaje się, że stoi reprezentacja Hiszpanii, która o awans do ćwierćfinału zagra z Chorwacją. Obie drużyny choć wywalczyły awans do 1/8 finału, to w spotkaniach fazy grupowej nie prezentowały się tak, jak oczekiwaliby od nich kibice. Na papierze faworytem są podopieczni Luisa Enrique, ale nie mogą sobie pozwolić na kolejne takie występy, jak w meczach ze Szwecją czy Polską.

Reprezentacja Francji w fazie grupowej także spisywała się ze zmiennym skutkiem. W fazie pucharowej nie będzie już jednak miejsca na błędy. Brak pewności we francuskim zespole z pewnością będą chcieli wykorzystać Szwajcarzy, którzy przystąpią do meczu 1/8 finału nie mając nic do stracenia. Zdecydowanym faworytem jest jednak drużyna Didiera Deschampsa i brak jej awansu do ćwierćfinału nie będzie można w żaden sposób usprawiedliwić.

W roli zdecydowanego faworyta do rywalizacji o ćwierćfinał przystąpi także reprezentacja Holandii. Rywalem Pomarańczowych będzie reprezentacja Czech. Drużyna Franka de Boera bez problemów przebrnęła przez fazę grupową, zdobywając w niej komplet dziewięciu punktów. Trzeba jednak podkreślić, że nie miała zbyt wymagających przeciwników. Pierwszy test siły i przygotowania holenderskiego zespołu będzie miał w niedzielę.

Fortuna
1.72
wygrana Holandii

1/8 finału Euro 2020 – kursy bukmacherskie

16:00 2. lipca 2021
Szwajcaria
Hiszpania
19:00 2. lipca 2021
Belgia
Włochy
16:00 3. lipca 2021
Czechy
Dania
19:00 3. lipca 2021
Ukraina
Anglia
19:00 6. lipca 2021
Belgia/WÅ‚ochy
Szwajcaria/Hiszpania
Unfortunately no odds are available at this point. Please check back later.
19:00 7. lipca 2021
Ukraina/Anglia
Czechy/Dania
Unfortunately no odds are available at this point. Please check back later.
19:00 11. lipca 2021
Wygrany 1/2 F
Wygrany 1/2 F
Unfortunately no odds are available at this point. Please check back later.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29. czerwca 2021 23:55.

Zobacz także: Drabinka fazy pucharowej Euro 2020 – terminarz meczów

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze