Bayern – Werder: transmisja, gdzie oglądać online?

Robert Lewandowski

Dzisiaj (sobota 21 listopada) o godzinie 15:30 rozegrany zostanie mecz Bundesligi: Bayern – Werder. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Bayern – Werder: o przedłużenie passy

Piłkarze Bayernu będą mieli jeden cel po przerwie na mecze reprezentacji – kontynuować zwycięską passę. Podopieczni Hansiego Flicka wygrali pięć ostatnich ligowych spotkań, a biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki ich zwycięska passa trwa już od dziesięciu meczów. Również do sobotniego spotkania w Monachium, gdzie zawita Werder Brema, przystąpią w roli murowanego faworyta do zwycięstwa.

Bawarczycy nie mogą jednak zlekceważyć swojego rywala, który może się pochwalić serią sześciu ligowych meczów bez porażki. W tym czasie drużyna Werderu odniosła dwa zwycięstwa i zanotowała cztery remisy. Teraz przyjedzie do Monachium z zamiarem przerwania fatalnej serii w wyjazdowych meczach z Bayernem. Werder w stolicy Bawarii przegrał dziewięć ostatnich ligowych spotkań.

W zespole Bayernu od pierwszej minuty powinniśmy oczywiście zobaczyć Roberta Lewandowskiego, ale w drużynie prowadzonej przez Hansiego Flicka zabraknie trzech innych piłkarzy – Daviesa, Tolisso i Kimmicha.

Tymczasem drużyna Werderu do Monachium przyjedzie bez leczących urazy Fullkruga i Veljkovicia.

Bayern – Werder: transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie, które rozegrane zostanie na Allianz Arena w Monachium, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Bundesligi: Bayern – Werder transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:30 skomentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.

Bayern – Werder: transmisja online

Transmisja z sobotniego meczu Bundesligi będzie również dostępna w internecie. Mecz Bayern – Werder online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.