REKLAMA
REKLAMA

Kolejny przypadek COVID-19 w Juventusie!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  14.10.2020 17:16
Kolejny przypadek COVID-19 w Juventusie!

Piłkarze Juventusu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC w swoim oficjalnym komunikacie poinformował, że Weston McKennie uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Tym samym kolejny piłkarz Starej Damy po Cristiano Ronaldo musi poddać się procesowi samoizolacji.

Juventus FC w najbliższy weekend zmierzy się w spotkaniu włoskiej ekstraklasy z Crotone FC. Ekipa z Piemontu przystąpi do tej potyczki poważnie osłabiona. Z powodu zawieszenia za kartki w sobotnim boju nie będzie mógł wystąpić Adrien Rabiort. Z kolei kwestie zdrowotne eliminują z gry takich zawodników jak: Matthis De Ligt, Alex Sandro, Paulo Dybala, czy Aaron Ramsey.

"Juventus Football Club ogłasza, że ​​podczas kontroli przewidzianych w obowiązującym protokole zawodnik Weston McKennie uzyskał wynik pozytywny na obecność COVID-19" - brzmi oficjalne oświadczenie Juventusu.

"Zgodnie z regulaminem i protokołem, zespół przejdzie dzisiaj wieczorem izolację powierniczą. Procedura ta pozwoli wszystkim piłkarzom z negatywnymi wynikami na regularne treningi i rozgrywanie spotkanie, ale nie pozwoli na kontakt z osobami spoza tej grupy" - czytamy dalej.

"Klub jest w stałym kontakcie z właściwymi organami ds. zdrowia" - informuje włoski klub w uzupełnieniu.

Juventus plasuje się aktualnie na ósmej pozycji w ligowej klasyfikacji po rozegraniu dwóch meczów Serie A. Stara Dama legitymuje się bilansem czterech punktów na koncie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

unbelievableJFC | 14.10.2020 17:25

No to jak Napoli nie zostanie ukarane, to też wnioskujemy do ASL o zakaz opuszczania miasta i rozwalmy te rozgrywki... Piłkarze przechodzący to g#wno bezobjawowo nie mogą grać... tak jakby to miało zapobiegnąć rozprzestrzenia się tej grupy...paranoja.

unbelievableJFC | 14.10.2020 17:25

*grypy

hehejuventus | 14.10.2020 17:31

@JFC
Napoli ukarane walkowerem

JuveLegia | 14.10.2020 23:22

Nie podszedł mi ten piłkarz, ani umiejętnościami, a ostatnio i sposobem myślenia.
Kolejny, który faul na czarnym pewnie uważa za przejaw rasizmu. Już w Matuidim mnie to drażniło. Zamieniliśmy na młodszą wersję.

BOYSSAN | 15.10.2020 14:21

@JuveLegia

Niestety, takich czasow doczekalismy, ze pewna grupa etniczna potrafi pod slowo rasizm podciagnac doslownie wszystko co jest dla tej grupy wygodne aby tylko uzyskac roznego rodzaju korzysci.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy