REKLAMA
REKLAMA

Niepokój we Włoszech. Koronawirus w reprezentacji?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Corriere dello Sport  |  13.10.2020 18:54
Niepokój we Włoszech. Koronawirus w reprezentacji?

Roberto Mancini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Niepokojące informacje napływają z obozu reprezentacji Włoch. Jak informuje Il Corriere dello Sport jest podejrzenie dwóch pozytywnych przypadków zakażenia koronawirusem w zespole prowadzonym przez Roberto Manciniego. Włoska Federacja Piłkarska (FIGC) na razie nie potwierdza tych doniesień.

Zgodnie z protokołem medycznym, piłkarze oraz sztab reprezentacji Włoch zostali poddani kolejnej serii testów na COVID-19. Jak informuje włoski dziennik, w dwóch przypadkach miały dać wynik dodatni. Aktualnie przeprowadzone Lisą kolejne badania, które mają ostatecznie potwierdzić pozytywnych przypadki. Konkretnych informacji na ten temat można spodziewać się jeszcze dzisiaj.

Wiele wskazuje na to, że z tego powodu opóźnione zostało również rozpoczęcie konferencji prasowej z udziałem selekcjonera reprezentacji Włoch Roberto Manciniego. Zgodnie z planem szkoleniowiec miał odpowiadać na pytania dziennikarzy przed środowym meczem z Holandią o godzinie 17:30, ale konferencja przełożona została na 20:00.

Dwa dni temu z Polską, w środę z Holandią


Reprezentacja Włoch w ciągu ostatniego tygodnia rozegrała dwa spotkania. Najpierw w towarzyskim meczu wysoko 6:0 pokonała Mołdawię, natomiast w ostatnią niedzielę mierzyła się w Gdańsku z reprezentacją Polski. Spotkanie Ligi Narodów zakończyło się bezbramkowym remisem.

W środę włoscy piłkarze mieli rozegrać swoje czwarte spotkanie w ramach nowej edycji Ligi Narodów. Tym razem mieli podejmować u siebie Holandię. Z uwagi na płynące z Włoch niepokojące doniesienia, rozegranie tego spotkania stanęło pod znakiem zapytania.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

BOYSSAN | 13.10.2020 20:03

No to jest ten koronawirus w reprezantacji czy nie ma :) bo to zaczyna wyglądać jakby sie już bali te sytuacje ujawnić ... Niech zgadnę pewnie Barella i Sensi

BOYSSAN | 13.10.2020 23:35

Liga pożal się Boże Narodów.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy