REKLAMA
REKLAMA

Maina na radarze Wilków

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  06.07.2020 09:55
Maina na radarze Wilków

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Linton Maina z Hannoveru 96 może wkrótce zasilić szeregi VfL Wolfsburg, czytamy na łamach Bulinews.com. Warto jednak podkreślić, że oba kluby wciąż nie doszły do porozumienia w sprawie sumy odstępnego za ewentualny transfer.

Urodzony w Berlinie zawodnik miałby wzmocnić siłę ofensywną Wilków. Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko ekipa z miasta Volkswagena jest zainteresowana pozyskaniem piłkarza. 21-latek znajduje się też na celowniku Borussii M'Gladbach oraz VfB Stuttgart,

Wierząc medialnym spekulacjom sternicy Die Roten chcieliby otrzymać za swojego zawodnika przynajmniej 10 milionów euro. Tymczasem decydenci Wolfsburga są gotowi przeznaczyć na transakcję z udziałem ofensywnego piłkarza mniej więcej pięć milionów euro plus bonusy.

- Maina jest interesującym zawodnikiem, ale tylko pod warunkiem, że mógłby do nas trafić w odpowiednich warunkach i nie za 10 milionów euro lub więcej - mówił niedawno dyrektor sportowy ekipy z Bundesligi w osobie Joerga Schmadtke

Jeśli młodzieżowy reprezentant Niemiec trafi do teamu z Volkswagen Arena, Wolfsburg powinien pożegnać się z co najmniej jednym skrzydłowym. W gronie zawodników, którzy mogą się rozstać z niemieckim teamem są: Felix Klaus i Josip Brekalo.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco