REKLAMA
REKLAMA

Juventus i Man City wymienią się młodymi talentami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  30.06.2020 16:55
Juventus i Man City wymienią się młodymi talentami

Piłkarze Manchesteru City  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus i Manchester City doszły do porozumienia w sprawie wymiany utalentowanych zawodników. Do włoskiego zespołu przeniesie się Felixa Correia, natomiast w przeciwnym kierunku powędruje Pablo Moreno.

Jak informuje Sky Sport Italy, dokumenty w tej sprawie zostały już podpisane i wkrótce można spodziewać się oficjalnego potwierdzenia transferów ze strony obu klubów. Obaj piłkarze zostali wycenieni na 10 milionów euro.

19-letni Correia, który gra na prawym skrzydle i występuje w reprezentacji Portugalii do lat 19, ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w holenderskim AZ Alkmaar.

Młodszy o rok Moreno jest środowym napastnikiem i ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii w różnych kategoriach wiekowych. Jego pozyskaniem zainteresowana była również Barcelona.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

BOYSSAN | 30.06.2020 18:46

XD

AdrianoJuve | 30.06.2020 20:38

Już powoli standardem zaczynają się robić takie wymiany lub sprzedaże młodych graczy w celu generowania zysku kapitałowego. Niby chłopak był mega talentem w szkółce Barcy, ale jakoś w Turynie nie było zbyt głośno o nim.  

wojojuve | 30.06.2020 21:32

Nie było głośno, gdyż grał w primce. Z tego, co czytałem to nieźle tam gra. Wolałbym aby nie doszło do tej wymiany. Moreno wydaje się być bardziej perspektywiczny.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy