REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Pjanić nie odejdzie z powodów sportowych

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  25.06.2020 20:37
Sarri: Pjanić nie odejdzie z powodów sportowych

Miralem Pjanić  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Juventusu Maurizio Sarri stwierdził, że ewentualny transfer Miralema Pjanicia zostanie dokonany tylko ze względów finansowych, bowiem jego umiejętności techniczne "nie podlegają dyskusji".

Wszystko wskazuje na to, że Pjanić latem przeniesie się do Barcelony, natomiast w przeciwnym kierunku powędruje Arthur. Obie strony miały już w tej sprawie dojść do porozumienia i finalizacja wymiany jest na ostatniej prostej.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej pytany o obu zawodników był trener Starej Damy Maurizio Sarri.

- Nie znam sytuacji, ale teraz w pełni na nim polegamy. Chłopak wychodzi teraz z delikatnego momentu, ale jego umiejętności nie są przedmiotem dyskusji. Nie wiem, czy zostanie sprzedany, ale nie słyszałem nic w tej sprawie ze strony klubu - powiedział Sarri.

- Arthur jest zawodnikiem Barcelony, więc rozmawianie o nim nie wydaje się słuszne. Nie podobało mi się to, gdy Setien mówił o Pjaniciu, naszym zawodniku. Dlatego nie będę rozmawiał na temat Arthura - dodał szkoleniowiec Juventusu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

dalmare | 25.06.2020 22:14

Warto słuchać słów osób które zamierza się oceniać. Wynika z nich że Sarri był kompletnie poza tą operacją.
Po Lyon-Juventus i po finale Coppa wskazywano sprzeczność między zamiarem "przeszczepienia sarrismo" a narzucaniem trenerowi kadry podług marketingu i księgowości: "Albo CR albo sarrismo", czy: "Powinno się bardziej wysłuchiwać Sarriego" (dyskusja w TMW Radio gdzie powiedziano "nikt nie kwestionuje kwalifikacji Paraticiego i Nedveda ale może powinno się najpierw wysłuchiwać trenera").goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy