REKLAMA
REKLAMA

Solskjaer: Pogba może nam tylko pomóc

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  19.06.2020 07:49
Solskjaer: Pogba może nam tylko pomóc

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer bardzo liczy w końcówce obecnego sezonu na Paula Pogbę, który wraca do gry po długiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Francuz będzie do dyspozycji norweskiego szkoleniowca już na piątkowy mecz z Tottenhamem Hotpsur.

- Paul miał w tym roku trudny sezon z mnóstwem kontuzji, ale widzę jego mentalność i skupienie na powrocie do formy. Trenuje i jest do dyspozycji. Jest gotów zagrać ponownie i potwierdzić swoje umiejętności - powiedział Solskjaer na konferencji przed piątkowym meczem z Tottenhamem.

- Paul zawsze miał jakość. Jest jednym z najlepszych pomocników na świecie, więc mamy nadzieję, że będzie mógł to pokazać jak najszybciej - kontynuował trener Manchesteru United.

Solskjaer liczy na dobrą formę Pogbę


W piątkowym spotkaniu w Londynie Pogba prawdopodobnie nie pojawi się jeszcze w podstawowym składzie, ale Solskjaer liczy na to, że forma francuskiego pomocnika z dnia na dzień będzie coraz lepsza.

- Oczekuję od Paula tego samego, co od wszystkich innych. Paul jest jednym z najlepszych pomocników na świecie i liczymy , że stopniowo będzie wyglądał coraz lepiej, gdy będzie otrzymywał coraz więcej czasu na grę - mówił Solskjaer.

- Paul wracający do formy może nam tylko pomóc, ponieważ ma umiejętności, których nie mają inni - dodał menedżer Czerwonych Diabłów.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy