REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: To był dobry trening

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  13.06.2020 16:16
Mourinho: To był dobry trening

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho był zadowolony po sparingowym spotkaniu z Norwich City, który jego drużyna rozegrała w piątek na własnym stadionie. Portugalczyk zaznaczył, że głównym celem było zaadaptowanie się do nowych warunków, czyli gry bez kibiców na trybunach.

Piątkowe spotkanie, które rozgrywane było w czterech 30-minutowych częściach, zakończyło się wygraną 2:1 Norwich.

- To była dobra sesja treningowa. Potrzebowaliśmy tych minut, musieliśmy poznać uczucie grania tutaj bez naszych kibiców, a ta sesja treningowa z innym zespołem z Premier League była najlepszą rzeczą - powiedział Mourinho, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Musimy przystosować się do nowej rzeczywistości, co staraliśmy się zrobić, aby poczuć grę na pustym stadionie - mówił Portugalczyk. - Punkty są po to, by o nie walczyć, a z kibicami lub bez nich, punkty są do zdobycia na boisku. My i United będziemy musieli o nie walczyć - kontynuował menedżer Tottenhamu Hotspur.

- Pracę nad taktyką przeprowadzamy na boisku treningowym, ale w meczu chodziło bardziej o rywalizację, uzyskanie minut, intensywności. Bardzo ważne jest to, aby w ostatnim tygodniu uniknąć kontuzji. Wszyscy wiemy, że w tych pierwszych spotkaniach i meczach towarzyskich istnieje ryzyko kontuzji - dodał Mourinho.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy