REKLAMA
REKLAMA

Everton chce trzech Brazylijczyków

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  24.05.2020 16:03
Everton chce trzech Brazylijczyków

Carlo Ancelotti  |  fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Brazylijczycy mogą w przyszłym sezonie mieć jeszcze większy wpływ na grę Evertonu. Menedżer klubu z Goodison Park Carlo Ancelotti chciałby sprowadzić kolejnych trzech zawodników pochodzących z Ameryki Południowej.

Aktualnie ważną rolę w drużynie Evertonu odgrywają Bernard i Richarlison. Niewykluczone, że latem będą mogli powitać w klubie kilku swoich rodaków.

Duża konkurencja Evertonu


Jak poinformował dziennikarz Gazzetta dello Sport Nicolo Schira za pośrednictwem Twittera, priorytetem Carlo Ancelottiego jest sprowadzenie do zespołu Gabriela Magalhaesa (Lille) i Allana (Napoli). Innym kandydatem do gry na Goodison Park jest również Thiago Silva (Paris Saint-Germain).

W przypadku pierwszej dwójki, Everton musi liczyć się ze sporą konkurencją. Gabriel znajduje się na celowniku między innymi Realu Madryt i Napoli, natomiast Allana chętnie sprowadziłoby Atletico Madryt.

Długa lista chętnych z pewnością ustawi się również po Thiago Silvę, jeżeli ten nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu z Paris Saint-Germain.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy