REKLAMA
REKLAMA

Chelsea pokona PSG w walce o Icardiego?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Sun  |  24.05.2020 13:42
Chelsea pokona PSG w walce o Icardiego?

Frank Lampard  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Chelsea może wyrosnąć na poważnego rywala dla Paris Saint-Germain do pozyskania napastnika Interu Mediolan Mauro Icardiego. Przedstawiciele londyńskiego klubu monitorują obecnie sytuację Argentyńczyka - informuje The Sun.

Icardi miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Paris Saint-Germain, które chciałoby zatrzymać go w zespole na stałe. Francuski klub do końca maja dysponuje opcją definitywnego transferu za 70 milionów euro, ale jednocześnie liczy na uzyskanie porozumienia z Interem w kwestii mniejszej kwoty odstępnego.

W ostatnich dniach PSG złożyło Interowi oficjalną ofertę, oferując za Icardiego 50 milionów euro plus 10 milionów euro w bonusach. Propozycja nie spotkała się jednak z aprobatą władz Nerazzurrich. Jak informuje The Sun, jest to dobra wiadomość dla przedstawicieli zespołu ze Stamford Bridge.

Chelsea obserwuje sytuację


Jeżeli francuskiemu gigantowi nie uda się uzyskać porozumienia z Interem, otworzy to drzwi przed władzami Chelsea. Argentyńczyka do swojego zespołu chce sprowadzić menedżer The Blues Frank Lampard. Na ewentualne kroki londyńskiego klubu w tej sprawie trzeba będzie jednak poczekać do czerwca, bowiem do końca maja przyszłość Icardiego w swoich rękach mają przedstawiciele PSG.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy