REKLAMA
REKLAMA

Glasner: Z takich spotkań czerpie się najwięcej

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Vfl-wolfsburg.de  |  21.05.2020 18:03
Glasner: Z takich spotkań czerpie się najwięcej

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szkoleniowiec Wolfsburga Oliver Glasner z niecierpliwością czeka na sobotnie spotkanie z Borussią Dortmund, zdając sobie sprawę, że jego drużynę czeka bardzo trudna przeprawa.

- Bardzo cieszę się, że będziemy mogli rywalizować z jedną z najlepszych drużyn w Niemczech. Teraz możemy pokazać, o czym rozmawiamy każdego dnia na treningu, nad czym codziennie pracujemy. Jest to rodzaj spotkania, z którego możesz czerpać najwięcej jako drużyna i jako trener. Musisz być bardzo precyzyjny i skuteczny w swoich działaniach, aby osiągnąć sukces - powiedział Glasner podczas konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Plan Wolfsburga na Borussię


Glasner podczas konferencji prasowej był pytany między innymi o plan swojego zespołu na powstrzymanie wyżej notowanego rywala. Szkoleniowiec podkreślał, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa.

- Jak w każdym meczu będziemy bronić się jako drużyna i starać się wypełniać wszystkie przestrzenie. Jesteśmy jako zespół w stanie kontrolować tempo Borussii. Jakość ofensywnych zawodników BVB jest z pewnością jedną z najlepszych, jakie mamy w Bundeslidze i wskaźnikiem tego, w jakim stopniu możemy przed nią się bronić jako zespół - powiedział Glasner.

Dużym wyzwaniem dla defensywy Wolfsburga będzie na pewno zatrzymanie świetnie radzącego sobie w Dortmundzie Erlinga Haalanda. - Jest silnym i twardym gościem, którego Dortmund szukał od dłuższego czasu i w końcu znalazł. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy zyskał dużo pewności siebie - dodał szkoleniowiec.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco