REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Liga rosyjska zostanie wznowiona 21 czerwca

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  15.05.2020 20:26
Oficjalnie: Liga rosyjska zostanie wznowiona 21 czerwca

Priemjer-Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Rosyjska Federacja Piłkarska donosi, że ekstraklasa rosyjska zostanie wznowiona od 21 czerwca. Celem jest zakończenie rozgrywek do 22 czerwca.

Przypomnijmy, że liga rosyjska została zawieszona 17 marca. Najpierw do 10 kwietnia, a później do odwołania.

- Cieszę się, że wznawiamy sezon, w optymalnym terminie dla obecnej sytuacji – w przedostatnim tygodniu czerwca - powiedział prezes Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej w osobie Sergeya Pryadkina cytowany przez Premierliga.ru.

- Pozwoli to wszystkim zawodnikom przygotować się na powrót na boisko i rozegrać sezon w krótkim, ale rozsądnym czasie - kontynuował 58-latek.

- Mamy wiele do zrobienia, jak przygotowania się na powrót zawodników i trenerów z zagranicy oraz przygotowanie się do meczów w trudnych warunkach. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym w mecze - zaznaczył Rosjanin.

- Niestety pozostałe mecze odbędą się bez widzów - nadal obowiązują ograniczenia dotyczące organizacji imprez masowych. Jesteśmy jednak pewni, że kibice będą wspierać swoje drużyny w domach nie mniej szczerze i emocjonalnie - skwitował Pryadkin.

Puchar Rosji również zostanie dokończony, a finał rozgrywek zaplanowano na 25 lipca.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy