REKLAMA
REKLAMA

Kane wykupił reklamę na koszulkach Leyton Orient i dziękuje medykom

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  14.05.2020 17:45
Kane wykupił reklamę na koszulkach Leyton Orient i dziękuje medykom

Harry Kane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Harry Kane wykupił reklamę na koszulkach Leyton Orient na sezon 2020/11. Ma to być jednocześnie podziękowanie dla "bohaterów z pierwszej linii frontu", czyli służb medycznych walczących obecnie z pandemią koronawirusa.

Wiadomość z podziękowaniami pojawi się na domowych koszulkach zespołu, natomiast na wyjazdowych trykotach i trzecim komplecie strojów pojawią się logotypy organizacji charytatywnych. Jednocześnie poinformowano, że 10 procent ze sprzedaży każdej koszulki trafi na wsparcie ich działalności.

Gest napastnika Tottenhamu Hotspur i reprezentacji Anglii ma również pomóc Leyton Orient w przezwyciężeniu problemów, które dotknęły go wraz z zawieszeniem rozgrywek.

Kane: Chcę w ten sposób podziękować klubowi i naszym bohaterom


- Urodziłem się i wychowałem się zaledwie kilka mil od stadionu i jestem naprawdę szczęśliwy, że mam możliwość podziękować w taki sposób klubowi, w którym zadebiutowałem w profesjonalnej piłce  - powiedział Kane, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Daje mi to również możliwość złożenia wielkich podziękowań wielu bohaterom z pierwszej linii frontu oraz organizacjom charytatywnym, które zapewniają opiekę i wsparcie w tych trudnych czasach - dodał reprezentant Anglii.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

mr_roba | 15.05.2020 20:51

Szacuneczek. W United lubimy takich gości. Zapraszamy :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy