REKLAMA
REKLAMA

Austriacka Bundesliga odracza w czasie decyzje licencyjne

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  10.04.2020 15:37
Austriacka Bundesliga odracza w czasie decyzje licencyjne

Austriacka Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień portalu Kronen.at władze austriackiej Bundesligi postanowiły odroczyć w czasie przekazanie klubom decyzji o licencjach na nową kampanią. Przypomnijmy, że wyroki pierwszej instancji miały być przekazane w najbliższy wtorek 14 kwietnia.

"Do 3 marca wpłynęło 31 wniosków o licencję i przyjęcie do dwóch najwyższych lig. Z powodu konsekwencji pandemii koronawirusa można oczekiwać zmian zarówno w treści warunków licencyjnych, jak i w sprawie terminu startu nowego sezonu" - brzmi oficjalna wiadomość przekazana przez Bundesligę.

Kolejne informacje w sprawie procesu licencyjnego zostaną przekazane po konferencji z udziałem przedstawicieli klubów austriackiej ekstraklasy, która będzie miała miejsce w najbliższy czwartek. W tym terminie ma być też omówiony plan dotyczący ewentualnego wznowienia rozgrywek ligowych.

Przypomnijmy, że z powodu panującej zarazy liga w Austrii została zawieszona w połowie marca. Rozgrywki zostały wstrzymane do początku maja, ale można przypuszczać, że ten termin zostanie przedłużony.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy