REKLAMA
REKLAMA

Letnie okno transferowe do końca grudnia?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  27.03.2020 21:29
Letnie okno transferowe do końca grudnia?

Sadio Mane  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Według doniesień L'Equipe sternicy FIFA rozważają przedłużenie letniego okna transferowego do 31 grudnia. Ponadto przedłużony ma być czas obowiązywania umów, które wygasają z końcem czerwca tego roku.

Rozgrywki ligu europejskich zostały sparaliżowane z powodu pandemii koronawirusa. Na dzisiaj nie wiadomo, kiedy poszczególne ligi wrócą do gry. Ponadto nie wiadomo też, jak będą wyglądały rozgrywki ligowe w nowej kampanii.

Tymczasem najnowsze doniesienia medialne sugerują, że FIFA analizuje możliwość przedłużenia letniego okna transferowego do końca tego roku kalendarzowego. Zwykle letnia sesja transferowa trwa od lipca do września.

Wyjątkowa sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się nieszczęsnego patogenu sprawia, że kluby na Starym Kontynencie mogą mieć okazję na to, aby mieć więcej czasu na zbudowanie składów swoich drużyn na nowy sezon.

Niewykluczone jest też to, że kontrakty zawodników wygasające z końcem czerwca mogą zostać przedłużone do momentu zakończenia rozgrywek ligowych w ramach kampanii 2019/2020, czy 2020/2021, wskazuje Reuters.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

The_Normal_One_ | 28.03.2020 17:05

Nie ma się już czym łudzić, to wakacji na pewno nic nie zostanie wznowione, a wg mnie nie wystartuje też nowy sezon. W tym roku tego dziadostwa niestety się nie pozbędziemy.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy