Wilki wygrywają z Kogutami

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.03.2020 16:52

Jose Mourinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Zawodnicy Tottenhamu przegrali z Wolves 2:3. Dzięki tej wygranej piłkarze Wilków prześcignęli w ligowej tabeli swoich dzisiejszych rywali.

Jak wyglądała konfrontacja w Londynie? Spurs objęli prowadzenie w 13. minucie po trafieniu Bergwijna.

Piłkarze Kogutów nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego dla siebie rezultatu. Kilkanaście minut potem do wyrównania doprowadził bowiem Doherty.

Piłkarze Mourinho po raz kolejny znaleźli sposób na defensywę rywali w ostatnich minutach pierwszej połowy. Wówczas celnym uderzeniem popisał się Aurier.

Zawodnicy Wolverhampton szybko jednak zdobyli gola na 2:2. W 57. minucie bramkę dla tego klubu strzelił Jota.

Goście poszli za ciosem. W 73. minucie dokładną piłkę otrzymał Jimenez, który chwilę potem ze spokojem skierował futbolówkę do siatki rywali.

Więcej bramek już nie padło i podopieczni Mourinho przegrali z zawodnikami Wolverhampton Wanderers 2:3.

mr_roba | 01.03.2020 16:58

Zdjęcie Mourinho adekwatne fo wyniku ;-)

redsik | 01.03.2020 17:07

tak myślałem, Wolves to naprawdę silna drużyna, powalczą o tą LM w tym roku, 3 punkty straty do Chelsea a możliwe że 5 miejsce wystarczy, świetne kontrataki w wykonaniu tej drużyny, Traore kocur.

MikeMike | 01.03.2020 17:08

Przykro sie patrzy na taką grę. Obejrzalem parę meczy za Mourinho i absolutnie nie ma zadnej poprawy. Mial gosc zrobic roznice w zespole po sensacyjnym wywaleniu Poch, ale jest zero progresu. Oczywisty blad i strata pieniedzy Kogutow, ze wywalili Argentynczyka.

liquidator | 01.03.2020 17:24

Zabójcze kontry ekipy z Molineux, Vinagre fajnie sie pokazał, charakterne te Wilki.

Wolves ay we!

Black__Jack | 01.03.2020 18:18

puchar ''pasztetowej '' na horyzoncie , brak ataku a obrona nadal w cz.... dup....... , Mou jako '' nowa miotła '' zamiótł mnierj wiecej tyle co Tim Sherwood klika sezonów temu ... na razie jest u mnie pod kreską - zobaczymy w sierpniu 2020

Mucha52 | 01.03.2020 19:12

Mourhinio pewnie znów zgarnie pokaźne odszkodowanie po zwolnieniu lol

Joker | 01.03.2020 20:17

Jak tak dalej pójdzie to Tottenham będzie miał problem nawet do LE się załapać. A co do rewanżu z Lipskiem to będzie dla mnie ogromną niespodzianką jeśli oni to odrobią przy takiej dyspozycji, zwłaszcza że brak Kane'a i Sona to jest dla Kogutów tragedia.

Ależ Jota ma formę, jak przez większą część sezonu raczej zawodził, tak teraz strzela jak na zawołanie.

kiriak | 02.03.2020 08:30

Wystawienie Tanganga kosztem Tobyego dziś było Twoim błędem Mou

MarseilleFan | 02.03.2020 09:59

Mucha
Mam do ciebie prośbę. Czy mógłbyś przestać wypisywać swoje żale jeżeli nie masz nic do dodania w kwestii meczów? Na prawde rzygać mi się już chce na twoje komentarze. Pewnie nie oglądasz wcale Premier League, a komentujesz wszystko jak leci swoimi bezwartościowymi komentarzykami. Żaśmiecasz tylko forum dla tych, którzy chcą poczytać cos o meczu.

CORLUCCI | 02.03.2020 11:11

marsylia opisaleś samego siebie

MarseilleFan | 02.03.2020 12:52

Odezwał sie wielki fan City co to przyszedł do klubu razem z kasą szejków :)

piresfan | 02.03.2020 13:22

Akcja bramkowa Auriera była świetna. Dobrze, że nie gra tak co mecz :)
A Wilki, cóż, jak będą tak dalej grać, to dobiją nawet do 3. miejsca (za Liv i MCity). Po takim sezonie zapowiada się ostre polowanie na ich zawodników.

Mucha52 | 02.03.2020 13:37

MarsyllieFan g..no mnie obchodzi co ty chcesz,to wolne forum pisze co chce nikt ci nie każe czytać.

MarseilleFan | 02.03.2020 14:24

I tym swoim pisaniem pokazujesz, że jesteś tępym imbecylem. W dodatku nie potrafisz pisać poprawna polszczyzną. Niestety dalej będę musiał szukać fiołków w kupie gnoju.

andy
Może napisz w końcu coś od siebie? Albo dam Ci większe wyzwanie, napisz coś na temat! Ostatnio to tylko cytujesz innych.Podnieca cię jak ktoś próbuje mi dociąć, co? :)

AndrewNight | 03.03.2020 14:12

Interent podłączyli do wioski czy mama zdjęła szlaban na kompa że po tygodniu wróciłeś? Już myśleliśmy że wreszcie zarobiłeś bana a ty wracasz jak plaga czy choroba...
Nie napiszę nic od siebie i na temat meczu bo go nie oglądałem. Dodam tylko że do meczu też się nie odniosłeś a twój pierwszy komentarz zaśmieca tylko forum i co ciekawsze powoduje masę odpowiedzi które też zaśmiecają forum.
W skrócie to widać kto tu robi szambo...

MarseilleFan | 03.03.2020 14:19

W takim razie kolejny raz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Naucz się najpierw tego, a dopiero potem pisz.