REKLAMA
REKLAMA

Arteta: Cofnęliśmy się zbyt głęboko

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  29.12.2019 21:20
Arteta: Cofnęliśmy się zbyt głęboko

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Liga niemiecka wróciła do gry!
Menedżer Arsenalu Mikel Arteta był mocno zawiedziony porażką z Chelsea 1:2 w niedzielnych derbach Londynu rozegranych w ramach 20. kolejki Premier League.

Kanonierzy na Emirates Stadium długo prowadzili 1:0, ale dopiero w samej końcówce o sukcesie The Blues przesądzili Jorginho oraz Tamy Abraham.

- Jestem naprawdę rozczarowany wynikiem i sposobem, w jaki straciliśmy gole, a także ich czasem. Cieszę się jednak z wielu rzeczy, które widziałem - przyznał Arteta w rozmowie udzielonej oficjalnej stronie trzynastokrotnych mistrzów Anglii.

- Cieszę się z wielu rzeczy, nad którymi pracowaliśmy podczas treningów i które widzieliśmy w tym spotkaniu. Jestem jednak rozczarowany, ponieważ przegraliśmy. Chelsea była świetnie przygotowana fizycznie - podkreślił Hiszpan.

- Musimy podążać dalej własną ścieżką. Nie zabrakło nam koncentracji. Przy stanie 1:0 cofnęliśmy się jednak zbyt głęboko, znacznie głębiej niż lubię. Wcześniej Chelsea nie stworzyła sobie żadnych wyraźnych okazji - zaznaczył Arteta.

- Mieliśmy całkowitą kontrolę nad spotkaniem i posiadaliśmy częściej piłkę. Potem jednak cofnęliśmy się i fizycznie ciężko już było utrzymać poziom gry Chelsea. Grali w innym tempie i byli o wiele bardziej agresywni - podsumował opiekun Kanonierów.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco