REKLAMA
REKLAMA

Kicker: Dobry Lewandowski, słaby Kownacki

dodał: sobmar  |  źródło: Kicker  |  23.12.2019 15:30
Kicker: Dobry Lewandowski, słaby Kownacki

Robert Lewandowski  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Robert Lewandowski nie zdobył 20. gola w ostatniej tegorocznej kolejce Bundesligi, ale według magazynu Kicker i tak zanotował dobry występ. Kapitan reprezentacji Polski zaliczył asystę w spotkaniu z Wolfsburgiem (2:0) i otrzymał notę 3 (1 - klasa światowa, 6 - występ poniżej krytyki), kończąc pierwszą połowę rozgrywek z najlepszą średnią w lidze (2,44).

Nieźle wypadł także Rafał Gikiewicz, który co prawda nie uchronił Unionu Berlin przed porażką z Fortuną Düsseldorf (1:2), ale został oceniony na 3,5. W efekcie po rundzie jesiennej ma średnią 2,88, co daje mu 17. miejsce w Bundeslidze.

Mimo wygranej, gorzej od niego wypadli grający w Fortunie Dawid Kownacki (zmieniony w doliczonym czasie gry) oraz Adam Bodzek (żółta kartka). Pierwszy był najsłabszy na boisku i otrzymał notę 5,0, kończąc pierwszą połowę sezonu z przedostatnią średnią w Bundeslidze (4,35). Bodzek został oceniony na 4,0, podobnie jak Łukasz Piszczek, który grał w drugiej połowie spotkania Borussii Dortmund z TSG Hoffenheim (1:2).


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco