REKLAMA
REKLAMA

Ben Chilwell na celowniku Chelsea

dodał: Bartas98  |  źródło: TALKSport  |  04.12.2019 16:57
Ben Chilwell na celowniku Chelsea

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Leicester i reprezentacji Anglii Ben Chilwell zajmuje pierwsze miejsce na liście celów transferowych Chelsea w styczniu. Do transakcji mogłoby dojść, gdyby zakaz transferowy nałożony na The Blues został anulowany.Lewy defensor Lisów jest oceniany jako jeden z czołowych graczy  na tej pozycji w Anglii. To również dzięki niemu drużyna z King Power Stadium zajmuje drugie miejsce w Premier League.

Za The Blues już połowa mającego trwać dwa okna transferowe zakazu, ale są szanse na to, że odwołanie klubu, które przedłożono w Sądzie Arbitrażowym będzie skuteczne i kara zostanie skrócona do jednego okna transferowego. W ciągu decyzji poznamy rozstrzygnięcie w tej sprawie.

Chilwell jest związany z Leicester do 2024 r., przedłużył kontrakt w październiku ubiegłego roku, a jego wartość szacuje się na ponad 60 milionów funtów . Ta kwota prawdopodobnie nie odstraszy jednak Chelsea.

Według The Athletic, Frank Lampard chce, żeby 22-latek rozwiązał problem na lewej obronie, ponieważ Emerson Palmieri i Marcos Alonso nie są piłkarzami perspektywicznymi.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

che2002 | 04.12.2019 22:46

Wątpię w ten transfer jak i zniesienie zakazu...

EdenCameBack | 05.12.2019 19:12

Od dawna porównuje to jak gra Chilwell, a jak grał Alonso (bo na całe szczęście obecnie nie gra). Bardzo bym go chciał, ale wątpię, aby Leicester go puściło w zimie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy