Remisy w Norwich i Wolverhampton

Piłka Premier League

Gracze Norwich zremisowali z Arsenalem 2:2. W innym meczu tej kolejki zawodnicy Wolves podzielili się oczkami z Sheffield  (1:1).

Na Carrow Road gospodarze objęli prowadzenie w 21. minucie po trafieniu Pukkiego. Kilka minut potem wyrównał Aubameyang. W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy bramkę dla Kanarków zdobył natomiast Cantwell.

Piłkarze z Londynu po raz drugi tego wieczora zdołali doprowadzić do wyrównania. W 57. minucie bramkę dla Kanonierów zdobył bowiem Aubameyang. Finalnie wynik tego potyczki już nie uległ zmianie.

Co działo się na stadionie Wilków? Goście szybko wyszli na prowadzenie, ponieważ już w drugiej minucie trafienie na swoim koncie zanotował Mousset. Wyrównał – w 64. minucie – zaś Doherty. Okazało się, iż było to ostatnie trafienie tego wieczora.