REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko kolejny raz zaszedł za skórę Gattuso

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.05.2019 07:47
Bakayoko kolejny raz zaszedł za skórę Gattuso

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciekawe zdarzenie miało miejsce w trakcie meczu AC Milanu z Bologną FC, gdy trener Rossonerich poprosił Tiemoue Bakayoko, aby ten przygotował się do zmiany, bo chce go wprowadzić na boisko. Francuski zawodnik mający iworyjskie pochodzenie odmówił, co sprawiło, że o tego typu zachowaniu mówi się dzisiaj praktycznie w całych Włoszech.

Bakayoko już kilka dni wcześniej dał się we znaki Gennaro Gattuso, gdy spóźnił się na trening. Zawodnik co prawda tłumaczył, że miał kłopoty z samochodem, ale nie przeszkodziło to w tym, aby piłkarz został ukarany karą finansową.

Następstwem tego, co napisane wyżej, zawodnik zaczął poniedziałkowy bój na ławce rezerwowych. Niestety dla Milanu kontuzji doznał Lucas Biglia, co zmusiło trenera Czerwono-czarnych do wprowadzenia zmiany. Gattuso natychmiast podjął decyzję, że chce wprowadzić na plac gry Bakayoko, na co zawodnik zareagował w dziwny sposób, nie okazując żadnego szacunku trenerowi.

- Kiedy nie chcesz mnie, gdy spóźniam się półtorej godziny na trening, nie zasługujesz na mnie, gdy jestem punktualny - miał powiedzieć według włoskich mediów Bakayoko do Gattuso.

Wszystko wskazuje zatem na to, że dni 24-latka w klubie z Lombardii są już policzone, biorąc pod uwagę fakt, że Bakayoko do Milanu jest wypożyczony z Chelsea FC. Przypomnijmy, że przedstawiciel Serie A, aby pozyskać zawodnika na zasadzie transferu definitywnego, musiałby wyłożyć 35 milionów euro.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

NewMaldini | 07.05.2019 08:38

Od zera do bohatera, i znów do zera - w roli głównej Mr. Bakayoko.

Zacznij sezon grając fatalnie. Ciężko pracuj, prezentuj się świetnie. Nawet zaczyna się o tobie mówić jako o najlepszym graczu na swojej pozycji w lidze. Na 4 kolejki przed finiszem sezonu strać zaufanie klubu i trenera, i zniszcz całą swoją ciężką pracę. Brawo.

Odet | 07.05.2019 08:48

Zawodnicy dziś powariowali, zero szacunku do klubu, zero szacunku do trenera. Popis chamstwa.
Ja rozumiem, że "Francuz" wie, że nie będzie już grać w Milanie, ale takie zachowanie ???
Masakra.
Pozdr.
ps. najlepsza reakcja Cutrone na filmiku.

lyndonmilan | 07.05.2019 10:10

Myślę, że miało to miejsce między 23. a 26. minutą spotkania. Trener w niespodziewany dla mnie sposób wypowiedział się w moim kierunku, a ja tylko powtarzałem jego słowa, nic więcej - czytamy dalej w oświadczen

lyndonmilan | 07.05.2019 10:11

Onet twierdzi że kazał Gatusso spie...
Onet to sobie może

MarseilleFan | 07.05.2019 10:28

Onet tylko przekazał informacje włoskich dzienników jak i reszta polskich mediów. Może zacznij w końcu uważnie czytać bo zaraz sie okaże ze to polskie media są winne a Bakayoko jest w całej tej sytuacji pokrzywdzony

xxBANGxx | 07.05.2019 13:41

Wychodzi na to, że Bakayoko to zwykły kretyn. Żenada.

Luczywo | 07.05.2019 18:11

Odet, a Ty w ogole jestes Polakiem czy "Polakiem"? :D

Benek81 | 07.05.2019 19:43

Zagadka:
Ile kosztuje zatankowanie auta, którym jeździ Bakayoko?
- 90 tys. euro :-D
Czym on jeździ??? ;-)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy