REKLAMA
REKLAMA

Fulham nie zdołało kupić Sabaly'ego

dodał: sobmar  |  źródło: Sky Sports  |  01.02.2019 09:23
Fulham nie zdołało kupić Sabalyego

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Liga niemiecka wróciła do gry!
Fulham nie zdołało ostatniego dnia zimowego okresu transferowego pozyskać obrońcy Girondins Bordeaux Youssoufa Sabaly'ego. Cottagers co prawda uruchomili klauzulę wykupu kontraktu 25-letniego zawodnika, oferując zapisane w niej 14 mln euro, ale transakcji nie udało się sfinalizować.

Mimo że Senegalczyk pomyślnie przeszedł badania medyczne, to Bordeaux nie odpowiadało potem w czwartek na próby kontaktu ze strony Fulham, które nie mogło w tej sytuacji złożyć dokumentów w Premier League umożliwiających zarejestrowanie transferu.

Bordeaux może teraz ponieść konsekwencje, bowiem zgodnie z prawem, jeśli klauzula wykupu zostaje uruchomiona, to klub musi zwolnić zawodnika z kontraktu. Sabaly ma teraz prawo, by pozwać Żyrondystów, chociaż wątpliwe by to zrobił, mając na względzie fakt, że jego umowa obowiązuje do 2021 roku i przynajmniej do końca sezonu będzie grał w Ligue 1.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

SCOUSER1892 | 01.02.2019 12:19

wielka szkoda ze względu na słabą linię defensywną klubu, niesamowite jak pod górkę ma Fulham, pozyskali łamagę Markovicia a nie dali rady Sabaly

slayerFFC | 01.02.2019 13:10

Khanowie spali przez cały styczeń a nagle obudzili się w ostatni dzień i teraz zdziwienie że coś nie poszło. Młody Khan ciągle nie wydoroślał i nie jest w stanie zrozumieć że PL to nie Footbal manager czy inna gra na komputer i tutaj działa wszystko inaczej. Ciekawe co wymyśli po spadku i gdzie będzie szukał przyczyn takiego stanu rzeczy.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy