Championship: Norwich i Boro tracą punkty, grali Polacy

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  27.11.2018 23:14

Mateusz Klich  |  fot. ASInfo

Hull City (cały mecz Kamila Grosickiego) przerwało serię zwycięstw Norwich City, bezbramkowo remisując u siebie z liderem The Championship. Remis 1:1 w Preston zanotowało z kolei Middlesbrough, dając się wyprzedzić Leeds United.

Ekipa Mateusza Klicha (73 minuty) wygrała 1:0 z Reading i wskoczyła na drugie miejsce w lidze, zmniejszając stratę do Norwich do jednego punktu.

Dystans do lidera odrobiło też Sheffield United, które pokonało na wyjeździe Brentford 3:2 i znajduje się teraz tuż za Boro.

Remisem 2:2 zakończył się za to mecz Rotherham United z Queens Park Rangers. 69 minut w barwach gości grał Paweł Wszołek. Paweł Olkowski (90 minut) nie pomógł natomiast Bolton Wanderers uniknąć porażki w meczu z Sheffield Wednesday (0:1).