LE: Bez bramek w Pireusie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  20.09.2018 23:03

Ani jednej bramki nie obejrzeli kibice w Pireusie, gdzie miejscowy Olympiakos w pierwszym spotkaniu grupy F Ligi Europy mierzył się z Realem Betis.

Obie drużyny przystępowały do czwartkowego spotkania z nadzieją na zwycięskie rozpoczęcie rywalizacji w fazie grupowej Ligi Europy. Od początku spotkania optyczną przewagę mieli goście z Sewilli, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce.

Olympiakos starał się wyprowadzać szybkie akcje i kilkakrotnie zagroził bramce strzeżonej przez Roblesa. Przed przerwą kibice nie doczekali się jednak ani jednego gola.

Obraz gry nie uległ również zmianie w drugiej połowie. Od 73. minuty Real Betis grał z przewagą jednego zawodnika, po tym jak drugą żółtą kartką ukarany został Tsimikas. Goście nie zdołali jednak tego wykorzystać, a wynik 0:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego, który był polski arbiter Daniel Stefański.

Olympiakos Pireus – Real Betis Sewilla 0:0