REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Każdy mecz będzie kluczowy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  08.06.2016 18:28
Giorgio Chiellini, obrońca reprezentacji Włoch, powiedział, że bardzo ważna na EURO 2016 będzie postawa linii obrony. Defensor Juventusu podkreślił również, że dużą rolę odegra pomoc dla mniej doświadczonych kolegów.

- Liczę, że zapewnimy drużynie zabezpieczenie. Chcemy, aby nasi koledzy z drużyny grali z wiedzą, że mają za sobą solidny mur. To ważna sprawa. Mamy nadzieję, że nasza defensywa przyczyni się do dobrej gry drużyny w całym turnieju - powiedział Chiellini, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- Z naszym doświadczeniem, musimy także pomóc tym graczom, dla których jest to pierwszy lub drugi turniej z drużyną narodową. Taka pomoc, jest bardzo ważna - zaznaczył 31-letni defensor.

- Od 13 czerwca, każdy mecz będzie kluczowy i wszyscy będą musieli grać na maksymalnej intensywności. Nie możemy się bać, kiedy wychodzimy na murawę - stwierdził Chiellini.

Podopieczni Antonio Conte w pierwszym meczu zagrają z Belgią w Lyonie. Ich kolejnymi rywalami w Grupie E będą Szwecja oraz Irlandia.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

barezi | 08.06.2016 19:16

Żeby tylko ten priorytet gry defensywnej nie skończył się jak w 2004 roku na EURO.
Tam nie skończyło się to dobrze mimo że Italia nie przegrała żadnego meczu.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy