REKLAMA
REKLAMA

Oscar: Nie zamierzam odchodzić z Chelsea

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  12.02.2016 10:07
Pomocnik Chelsea FC, Oscar zapewnił w ostatnim wywiadzie, że czuje się szczęśliwy w drużynie "The Blues" i nie zamierza w najbliższej przyszłości zmieniać barw klubowych.

Od kilku dni w angielskich mediach pojawiały się informacje o potencjalnym transferze 24-latka do Chin. Sam zainteresowany stanowczo im jednak zaprzeczył.

- Chcę zostać w Chelsea na długi czas. Zamierzam wygrywać więcej spotkań i zdobywać trofea, ponieważ kocham ten klub i jego kibiców - powiedział Brazylijczyk w rozmowie z "Chelsea TV".

- Mojej rodzinie bardzo się tu podoba. Nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym zmienić otoczenie. Każdy mnie tutaj lubi i czuję się naprawdę szczęśliwy - dodał.

Reprezentant Brazylii występuje w zespole ze Stamford Bridge od lipca 2012 roku. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał 19 spotkań, w których strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

wood | 12.02.2016 10:51

Od dłuższego czasu jest w przeciętnej formie można powiedzieć, no ale nie można zapomnieć, jak grał wcześniej. Dlatego mimo wszystko mam nadzieję, że zostanie i wróci do formy.

didieryves11 | 12.02.2016 21:27

@up
Jak Oscar ma dzień to jest niesamowity :)
Mam przeczucie, że jeszcze będziemy mieli okazję nacieszyć się jego dobrą grą w barwach The Blues :)

Zbanowany | 12.02.2016 22:33

didierryves11@ powtarzam to sobie od 2 lat.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy