REKLAMA
REKLAMA

Janicki zostaje, pięciu odchodzi

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  27.05.2015 18:36
W środę zarząd Lechii Gdańsk wydał oficjalne oświadczenie w sprawie rzekomego transferu Rafała Janickiego do innego klubu i zawodników, z którymi nie zostaną przedłużone kontrakty.

"Ucinając spekulacje medialnie klub pragnie poinformować, że nie jest planowany transfer Rafała Janickiego z Lechii do innego klubu, podobnie jak i innych cennych dla drużyny zawodników. - Zbliżamy się do okna transferowego, więc media ruszyły ze spekulacjami - mówi Adam Mandziara, prezes zarządu gdańszczan.

- Mogę powiedzieć tyle, że plany klubu związane z nowymi transferami dotyczą docelowych wzmocnień na konkretnych pozycjach. Przy tej okazji mogę też uspokoić inne kluby Ekstraklasy, że nie mamy na celowniku zawodników z ich drużyn, tych o których dotychczas media spekulowały, podając nazwiska. O nowych zawodnikach w Lechii informować będziemy tylko i wyłącznie po sfinalizowaniu transferów" - dodał Mandziara cytowany przez oficjalną witrynę klubową.

"Klub jednocześnie informuje, że zadecydowano o nieprzedłużaniu kontraktów z następującymi zawodnikami Lechii Gdańsk: Piotrem Grzelczakiem, Mavroudisem Bougaidisem, Henrique Mirandą i Filipem Malbasicem. Dodatkowo Lechia Gdańsk nie będzie wykorzystywać opcji przedłużenia umowy z Mateuszem Możdżeniem" - czytamy dalej w oświadczeniu,

"Piłkarze, którzy w mijającym sezonie nie otrzymywali zbyt wielu szans na występy w meczach T-Mobile Ekstraklasy będą prawdopodobnie wypożyczani do innych klubów. - Dla młodych zawodników najbardziej istotne dla rozwoju jest zbieranie nowych doświadczeń na boisku i o to chcemy też zadbać myśląc o takich wypożyczeniach" - zapewnił prezes Lechii.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco