REKLAMA
REKLAMA

Przybylski i Olkowski wracają do zdrowia

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  10.02.2014 14:40
Zgodnie z zapowiedzią w poniedziałek piłkarze Górnika Zabrze - Mariusz Przybylski i Paweł Olkowski przeszli szczegółowe badania. Prognozy lekarzy są optymistyczne - poinformował klub na swojej oficjalnej witrynie internetowej.

Mariusz Przybylski na obozie w Turcji doznał urazu stawu skokowego. Z kolei Paweł Olkowski na zgrupowaniu reprezentacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nabawił się kontuzji kolana. Wrócił z Turcji na parę dni, by przejść badania w Niemczech, ale niewiele one wykazały.

W poniedziałkowy poranek obaj zawodnicy przeszli badania USG, których wyniki skonsultowali z doktorem Krzysztofem Fickiem. - Jeśli chodzi o Mariusza, badanie wykazało przeciążenie ścięgna stawu skokowego - informuje Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika Zabrze. To dobra wiadomość, na dniach zawodnik będzie mógł więc wrócił do normalnych treningów.

Nieźle wygląda również sytuacja Pawła. - W kolanie utrzymuje się w dalszym ciągu stan zapalny. Podano mu płytki krwi i jeśli tylko wszystko pójdzie zgodnie z planem, za kilka dni również wróci do treningu - mówi Spałek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco