REKLAMA
REKLAMA

Agger z nowym kontraktem

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: ESPN  |  05.10.2012 16:15
Jak poinformowała oficjalna strona internetowa Liverpoolu, Daniel Agger przedłużył swój kontrakt z klubem. Duński obrońca pozostanie na Anfield Road do 2016 roku.

- To dal mnie wszystko, czego chcę. Jestem szczęśliwy, że klub ciągle mnie chce. Nigdy nie chciałem stąd odchodzić. Jestem częścią klubu i chcę być tą częścią w przyszłości. Podoba mi się sposób i styl, w jakim teraz gramy. Miejmy nadzieję, że wkrótce przełoży się to także na wyniki - powiedział Agger.

- Wsparcie ze strony kibiców było niesamowite! Gdy śpiewali te wszystkie piosenki o mnie, ciężko było się skupić na grze. To było znakomite doświadczenie, nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego. Dlatego jestem tu bardzo szczęśliwy. I będę tu tak długo, jak będą chcieli właściciele - zapewnił Duńczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Guzix | 05.10.2012 16:25

Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś kto nie urodził się w Liverpoolu nie był ich kibicem od dziecka posiada taką lojalność do klubu, który ma bardzo złą formę i jakieś tam przebłyski, odrzucając przy tym oferty mistrza Anglii.

Brawa też za wytatuowanie sobie "YNWA" na kostkach, piękny gest Daniel.

LFCpiter2647 | 05.10.2012 16:32

Mam nadzieję,że naszym następnym kapitanem będzie właśnie Agger. On naprawdę kocha ten klub. Myślę,że bez problemów poradziłby sobie w każdym innym zespole na świecie. Uwielbiam go. Szczególnie za charakter i lojalność.

szogun | 05.10.2012 16:32

Czy ja wiem czy złą formę. Przejście z obrony każdy swojego(Dalglish) na obronę strefową(Rodgers) musi potrwać i muszą sobie to wpoić, więc o błędy w szczególności na początku nie trudno. Co jak co, ale Danielos trzyma poziom czego nie można powiedzieć o Skrtelu, który zgubił formę wraz ze zmianą ustawienia w defensywie. Może każdy swojego było łatwiej, sam nie wiem. Cieszę się z kontraktu Daniela bo to dobry gość, a zarazem gracz. Lubię oglądać jego grę, jest cały czerwony, to widać.

m7878 | 05.10.2012 20:29

Agger będzie u nas do końca kariery !!!

Ericsoon5 | 05.10.2012 21:23

szogun - tak ogólnie to raczej jest zmiana z obrony Clarka na Rodgersa. Clark zajmował się całą grą defensywną i bardzo możliwe że także formacjami ofensywnymi. Podobnie do jego Liverpool`u gra dzisiejsze WBA które prowadzi. A co do z przejścia na obronę strefową to trzeba także zaznaczyć że nasza gra się również zmieniła na dużo bardziej ofensywną przez co pada dużo więcej goli. Ale z czasem powinno się to zmieniać na lepsze.

Agger YNWAgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy