Tacchinardi skrytykował fanów Juventusu

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  04.10.2012 19:19
Były pomocnik turyńskiego Juventusu Alessio Tacchinardi uważa, że podczas wtorkowego meczu Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck zawodnicy "Starej Damy" nie otrzymali wystarczającego wsparcia ze strony kibiców. - Doping jest dla graczy bardzo ważny - ocenił Włoch.

W 2. kolejce Champions League mistrzowie Włoch zremisowali z Szachtarem 1:1. - Zawodnicy byli zmęczeni, ale gdyby doping był taki, jak na poprzednich meczach, może wykrzesaliby z siebie jeszcze więcej energii. Fani nie wspierali drużyny, która zapłaciła za to stratą punktów - mówił Tacchinardi.

- Nawet podczas rozgrzewki odgłos trybun jest rodzajem przygotowania do gry. Kiedy brakuje tego elementu, sytuacja staje się trudna - dodał były gracz turyńczyków.