REKLAMA
REKLAMA

Distin wierzy w sukcesy Evertonu

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: football.co.uk  |  05.09.2012 21:13
Obrońca Evertonu, Sylvain Distin, jest zadowolony ze wzmocnień, jakich dokonał jego klub. Doświadczony zawodnik wierzy, że zespół stać na osiąganie bardzo dobrych rezultatów w obecnym sezonie.

David Moyes sprowadził do drużyny m.in. Stevena Naismitha. Stevena Pienaara, Bryana Oviedo czy Kevina Mirallasa. Zdaniem Distina, nowi piłkarze mogą dać The Toffees dużo dobrego.

- Kiedy spojrzysz na nowych zawodników, widzisz, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. To jest to, czego każdy gracz Evertonu chce - oznajmił 34-letni obrońca.

- Za wcześnie by mówić, że jest to najlepszy skład podczas mojego pobytu tutaj. Nowym piłkarzom potrzeba czasu, aby się zaadoptować i wtedy zobaczymy na co ich stać. Ta drużyna ma jednak olbrzymi potencjał, wystarczający, aby rywalizować o coś „interesującego” w obecnym sezonie - dodaje Francuz.

Pomimo porażki w ostatniej kolejce z West Brom, start Evertonu w bieżących rozgrywkach trzeba uznać za udany. Piłkarze z Liverpoolu w dwóch pierwszych meczach pokonali Manchester United i Aston Villę.

- Zaczęliśmy udanie, a drużyna będzie już tylko silniejsza. Pragniemy być jeszcze lepsi oraz chcemy, aby rywalizacja o miejsce w składzie była jeszcze większa. Nie możemy jednak oczekiwać zbyt wiele w zbyt krótkim czasie. Dobrze, że początek rozgrywek jest udany, ale do końca sezonu jeszcze daleko – zakończył zawodnik Evertonu.

Sylvain Distin na Goodison Park występuje od początku sezonu 2009/2010. Wcześniej reprezentował barwy Newcastle, Manchesteru City, Portsmouth oraz kilku francuskich klubów. W Premiership rozegrał blisko 400 spotkań.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

cipercipra | 06.09.2012 09:52

juz w man city byl mizernoto w swiecie obroncow nie wiem co robi w 2012 roku w klubie pokroju evertonugoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy