REKLAMA
REKLAMA

Lahm: Zeszły sezon był okropny

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Eurosport  |  01.08.2012 13:11
Kapitan Bayernu Monachium Philipp Lahm wyjawił, że nie może doczekać się nowego sezonu, w którym jego klub będzie mógł odkupić winny z poprzednich rozgrywek. Niemiecki defensor przyznał, że chciałby jak najszybciej zapomnieć o minionym sezonie.

Kapitan Bayernu i reprezentacji Niemiec wyjawił, że poprzedni sezon zostawił w psychice Bawarczyków ślad, o którym chcieliby oni jak najszybciej zapomnieć. Najlepszym na to sposobem byłoby wygranie mistrzostwa Niemiec.

– O planach na nadchodzący sezon rozmawiamy tylko w szatni, gdzie wszystko zostaje między nami. I niech tak pozostanie. W futbolu ktoś musi zająć drugie miejsce, niestety nam przytrafiło się to w poprzednim sezonie aż w trzech różnych rozgrywkach i nie chciałbym już nigdy być w podobnej sytuacji. Szczególnie przykro nam z powodu przegranego finału Ligi Mistrzów, który powinniśmy byli wygrać. Chcemy już zapomnieć o tym nieszczęsnym sezonie – wyjawił Niemiec w rozmowie z Eurosport.com.

– Oczywiście na Euro również powinniśmy osiągnąć więcej, to był nasz obowiązek. Czasem tak się jednak dzieje, że nic nie wychodzi po twojej myśli, zwłaszcza, jeśli jesteś sportowcem. Na szczęście to już historia, a życie toczy się dalej i w nadchodzących rozgrywkach chcemy być najlepsi, aby powetować sobie niepowodzenia.

(Mateusz Marchewka)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bawarczyk21 | 01.08.2012 18:37

Bayern w ubiegłym sezonie walczył o wszystko a nic nie zdobył więc pod tym kątem patrząc ubiegły sezon był jak na Bayern fatalny ale była też  ogromna podzielność uwagi pomiędzy LM,DP a BL co było godne podziwu ale mam nadzieje że w przyszłym sezonie wreszcie coś zdobędą.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy