REKLAMA
REKLAMA

Tygodniowy raport PSG

dodał: sobmar  |  źródło: francja.goal.pl  |  31.07.2012 11:19
Po sprowadzeniu wielkiego formatu zawodników w Paris Saint-Germain życie kręci się wokół nich, a właściwie  wokół jednego. Zlatan Ibrahimović [fiot] - to osoba, o której się mówi, pisze i słyszy we wszystkich przypadkach. Szwed swoją sławą przyciemnia wszelkie inne gwiazdeczki paryżan.

Zlatan kradnie…

…numer Hoarau. Na razie Szwed gra z 18-stką, lecz planowana jest zamiana numerów z Guillaumem Hoarau, by nowy nabytek otrzymał „9”. Francuz żartobliwie stwierdził, że Zlatan musi go o nią poprosić po francusku.

Zlatan wyrzuca…

…Nene i Kevina Gameiro. Wraz z przyjściem reprezentanta „Trzech Koron” pojawiły się pogłoski o rychłym odejściu obu napastników. Teraz gdy za zdobywanie goli odpowiada wielki „Ibrakadabra”, a dotychczasowe gwiazdki formatu ligi francuskiej nie są już koniecznie potrzebne. Dla Nene szykuje się powrót do ojczyzny lub kierunek turecki, dla Gameiro hiszpański.

Zlatan strzela…

…gola w debiucie. Zaledwie 2 minut i 15 sekund potrzebował Ibrahimović, by zdobyć swoją pierwszą bramkę w barwach francuskiego klubu. Świetne podanie od Meneza, a następnie szwedzka magia i było 1:0. Wystarczyło to jednak tylko do remisu z amerykańskim DC United. Pomimo tego powiedział później, że z meczu i trafienia jest zadowolony.

Zlatan zabiera głos…

…w sprawie byłego klubu. Nie zostawił suchej nitki w sprawie poziomu sportowego, który będzie prezentował teraz Milan - słabszy według niego niż PSG.

List i zawieszenie Meneza

Nieco w cieniu, ale mniej ważna jest historia Jeremy’ego Meneza, która ciągnie się za nim od ostatniego Euro. Piłkarz nie pojawił się na przesłuchaniu Komisji Dyscyplinarnej, ale wysłał list z przeprosinami za swoje zachowanie. Federacji ta forma dialogu wystarczyła, by wydać wyrok skazujący, na jeden mecz.

Dywagacji ciąg dalszy

Już chyba do samego końca okienka transferowego nie skończą się dywagacje francuskich i nie tylko francuskich dziennikarzy w sprawie transferów do PSG. Na celowniku znalazł się Ignazio Abate, który miałby być trzecim osłabieniem dla Milanu i jednocześnie wzmocnieniem dla paryżan.

(Piotr Wojciechowski)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Wyidealizowany | 31.07.2012 14:02

Dopóki nie zagrał w Milanie - nienawidziłem go.
Teraz, już kiedy odszedł pozostawił miłe wrażenie, piękne wspomnienia, dobre emocje. Doceniłem jego talent w 100%. Każdy klub, który go zatrudni będzie miał geniusza w składzie.

Wer3 | 31.07.2012 14:04

Przez całą jego  karierę (patrząc na biografię) był piłkarzem światowej klasy.

marsjo0 | 31.07.2012 16:47

https://betforwin7.wordpress.com/   OFERTA: Kupon kombinacyjny kurs ok 20 na dzień jutrzejszy

betforwin7 to :
-skuteczność
-profesjonalizm
-uczciwość

Zapraszamy do skorzystania z jutrzejszego kuponugoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy