REKLAMA
REKLAMA

Ortega i Kadlec wracają

dodał: KMM  |  źródło: bayer04.de  |  17.07.2012 15:07
Michael Ortega ponownie trenuje wraz z drużyną Bayeru Leverkusen. Kolumbijczyk w poprzednim sezonie był jedynie wypożyczony przez Aptekarzy, którzy wciąż nie porozumieli się z jego macierzystym klubem w sprawie transferu definitywnego. Do zespołu powrócił także reprezentant Czech i uczestnik Euro 2012 Michal Kadlec.

André Schürrle, Lars Bender i Michal Kadlec od niedzieli będą do dyspozycji Saschy Lewandowskiego i Samiego Hyypii na obozie w St. Gallen, gdzie będzie się przygotowywać drużyna z Leverkusen do nowego sezonu. Z tej trójki w klubie jest już reprezentant Czech, który odbył już jeden trening i przeszedł testy.

Ponownie do Bayeru zawitał także Michael Ortega, który w poprzednim sezonie był jedynie wypożyczony z meksykańskiego Atlasu Guadalajara, a kluby dotąd nie doszły do porozumienia w sprawie transferu definitywnego. Kolumbijcki pomocnik weźmie jednak udział w nadchodzącym obozie przygotowawczym Werkself.

- Michael Ortega świetnie wpasował się w nasz zespół i zaimponował nam niesamowitym piłkarskim potencjałem – mówi dyrektor Bayeru Wolfgang Holzhäser. - Wciąż jesteśmy zainteresowani pozyskaniem go do klubu, ale to może być osiągnięte jedynie na warunkach akceptowalnych przez nas, czyli za znacznie zredukowaną opłatą. Wciąż nie ma jednak porozumienia. - wyjaśnia dyrektor naczelny.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bayer1904 | 17.07.2012 15:15

Ortega Musi być nasz!

A_Merkel | 17.07.2012 19:07

Fajnie :)) Bayer szykuje bardzo mocny zespół na ten sezon!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy