Trzy bramki Sobiecha

dodał: KMM  |  źródło: hannover96.de  |  16.07.2012 14:43
Artur Sobiech, napastnik Hannoveru 96, zaliczył niezły występ w ostatnim sparingu swojej drużyny. Reprezentant Polski zdobył trzy bramki w wygranym 12:0 spotkaniu z Hannoverscher SC.

Sobiech pojawił się na boisku w drugiej połowie i już po sześciu minutach gry podwyższył na 7:0. Dwadzieścia minut później zdobył kolejną bramkę, a tuż przed końcem spotkania ustalił jego wynik na 12:0. Wcześniej gola zdobył m.in. Felipe, który trafił po raz pierwszy w barwach Die Roten. - To był dobry test. Nie odstawialiśmy nogi i pokazaliśmy się z dobrej strony - ocenił trener H96 Mirko Slomka.

Hannover 96 - HSC 12:0

Hannover 96: Radlinger (46’ Miller) - Cherundolo (46’ Chahed), Eggimann (46’ Haggui), Felipe (46’ Pander), Schulz - Stindl (46’ Schünemann), Schmiedebach (46’ Andreasen), Da Silva Pinto (46’ Hauger), Rausch (46’ Gießelmann) - Ya Konan (46’ Aycicek) Schlaudraff (46’ Sobiech)

Bramki: 1-0 Eggimann (6’), 2-0 Rausch (7’), 3-0 Schlaudraff (21’), 4-0 Schulz (33’), 5-0 Ya Konan (35’), 6-0 Felipe (39’), 7-0 Sobiech (51’), 8-0 Sobiech (71’), 9-0 Daniel Schulz (73’/OG), 10-0 Gießelmann (80’), 11-0 Andreasen (86’), 12-0 Sobiech (89’)