REKLAMA
REKLAMA

Capello selekcjonerem Rosji!

dodał: KMM  |  źródło: Sky Sports  |  16.07.2012 13:38
Reprezentację Rosji wkrótce przejmie Fabio Capello. Utytułowany włoski trener porozumiał się z władzami rosyjskiej federacji piłkarskiej (RFU) i poprowadzi kadrę w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

RFU potwierdziło powołanie byłego selekcjonera Anglii na stanowisko trenera reprezentacji Rosji. Doświadczony Włoch zastąpi Holendra Dicka Advocaata, który poległ wraz z rosyjską kadrą na Euro 2012. Capello w gronie kandydatów na selekcjonera Rosji był wymieniany od kilku tygodni i znalazł się na liście 13 potencjalnych nazwisk. Innymi wymienianymi przez media kandydatami byli m.in. Harry Redknapp czy Pep Guardiola.

- Dzisiaj zdecydowaliśmy powołać Capello jako trenera naszej drużyny narodowej – przyznał zastępca prezydenta RFU Nikita Simonyan. - Oczekujemy, że zjawi się w Moskwie w najbliższej przyszłości, by sfinalizować szczegóły kontraktu i podpisać go. - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Trynidator | 16.07.2012 14:37

Bardzo mnie to cieszy, nie wyszlo mu z Anglikami - moze teraz bedzie lepiej z Rosjanami pomimo wszystko.......goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy