REKLAMA
REKLAMA

Vertonghen oficjalnie w Tottenhamie

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  22.02.2020 22:22
Tottenham dopełnił wszelkich formalności związanych z pozyskaniem kapitana Ajaksu Amsterdam. Jan Vertonghen (fot) od czwartku oficjalnie jest zawodnikiem klubu z Premiership.

25-letni obrońca dogadał się w sprawie indywidualnych warunków kontraktu w weekend, a teraz zostały skompletowane formalności związane z transferem definitywnym Belga do Londynu.

Tottenham potwierdza transfer na oficjalnym koncie na Twitterze: - Mamy przyjemność poinformowania o dopełnieniu formalności w związku z pozyskaniem Jana Vertonghena z Ajaksu.

Kapitanem mistrzów Holandii Spurs interesowali się od wielu miesięcy. Przez chwilę do walki włączyła się jeszcze ekipa z Emirates Stadium, ale ostatecznie Vertonghen będzie kontynuował przygodę z futbolem na White Hart Lane.

Po przejściu testów medycznych i podpisaniu umowy zawodnik udzielił pierwszego wywiadu: - Mam 25 lat i jestem gotowy do gry w Premier League. Słyszałem o zainteresowaniu Harry'ego Redknappa, teraz to Andre Villas-Boas. Dla mnie nie ma to różnicy. Chcę tylko grać w piłkę w tym klubie i przekonać do siebie kibiców.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy