REKLAMA
REKLAMA

Del Bosque: Zbyt dużo pochwał może nam zaszkodzić

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  11.07.2012 16:12
Szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque wyraził swoje obawy co do kolejnych występów jego drużyny. Uważa on, że nadmierna ilość pochwał płynąca w stronę zespołu może skutkować negatywnie na poczynania na boisku.

"La Roja" obronili na początku lipca mistrzostwo Europy, pewnie wygrywając w finale Euro 2012 z Włochami 4:0. Aktualni mistrzowie świata przez wielu obserwatorów są nazywani najlepszą drużyną narodową w historii futbolu. To nie podoba się Del Bosque, który obawia się o postawę swoich podopiecznych w kolejnych potyczkach.

- Zbyt dużo pochwał może nam zaszkodzić i stworzyć niebezpieczeństwo. To nie jest normalne, bo na Euro gra 16 zespołów i choć 15 musi przegrać to z tych porażek również można wyciągnąć pozytywy - stwierdził były opiekun Realu Madryt.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

LaMadridistka | 12.07.2012 09:33

Może coś w tym jest. O Portugalii mówiło się, że nie wyjdzie z grupy, o Włochach, że mogą nie wyjść przez te afery korupcyjne, a Hiszpanię krytykowano za nudny styl gry. Nikt z nich nie zawiódł, każdy wypadł powyżej oczekiwań, a chwaleni Niemcy zapomnieli z Włochami jak się gra w piłkę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy