REKLAMA
REKLAMA

Nikci w Hannoverze

dodał: KMM  |  źródło: hannover96.com  |  27.06.2012 19:15
Hannover 96 pozyskał trzeciego zawodnika tego lata. Do klubu z AWD-Arena dołączył pomocnik Adrian Nikci, który ostatnio bronił barw szwajcarskiego FC Zürich.

Nikci związał się z klubem z Hanoweru trzyletnim kontraktem. Szczegóły transakcji nie zostały jednak ujawnione. Wcześniej zespół Mirko Slomki wzmocnili Hiroko Sakai oraz Felipe.

Nikci urodził się w Sarajewie w 1989 roku. Większość życia spędził jednak w Szwajcarii, dlatego posługuje się tamtejszym paszportem. W poprzednim sezonie wystąpił pięć razu w Lidze Europy, po tym jak Bayern Monachium wyeliminował jego drużynę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W lidze natomiast wystąpił w 25 spotkaniach, zdobywając sześć goli, co pomogło ekipie z Zurychu zająć szóstą lokatę na koniec rozgrywek Axpo Super League.

- Adrian Nikci to zawodnik z ogromnym potencjałem i wierzymy, że potwierdzi to w Bundeslidze – mówi dyrektor sportowy H 96 Jörg Schmadtke. - Fakt, że może on posługiwać się obiema nogami i ma ogromny spokój były czynnikami, które przekonały nas do podpisania z nim kontraktu. Przemawia za nim także to, że występował już w europejskich pucharach. - dodał.

Sam zawodnik także cieszy się z powodu zmiany zespołu. - Podczas rozmów z dyrektorami i menedżerem odczułem wiarę i chęć zainwestowania właśnie we mnie. Bardzo czekam na grę dla Hannoveru 96. Bundesliga jest fantastycznym wyzwaniem, a ja dobrymi występami chcę odpłacić za zaufanie, które mi okazano. - zapewnił zawodnik, który będzie grał z numerem „22” na czerwonej koszulce.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Carool | 16.07.2012 19:02

Oby potwierdził ten wielki potęcjał na niemieckich boiskach i pomorze Hanoverowigoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy