Wisła Kraków z kolejnym transferem? Pierwszoligowiec szaleje na koniec okienka

Wisła Kraków pracuje nad kilkoma transferami przed końcem zimowego okienka. "Gazeta Krakowska" donosi, że klub poszukuje dodatkowo doświadczonego pomocnika.

Wisła Kraków
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Wisła Kraków
  • Wisła Kraków pracuje nad kolejnymi transferami
  • W grę wchodzi sprowadzenie jeszcze jednego środkowego pomocnika, oprócz Karola Dziedzica
  • Biała Gwiazda poszukuje piłkarza o sporym doświadczeniu

Wisła działa intensywnie. W grę wchodzi wzmocnienie pomocy

Wisła Kraków przez większość zimowego okienka transferowego działała dość spokojnie. Swoje prace zintensyfikowała natomiast w ostatnich dniach. Jeszcze w trakcie przygotowań do rundy wiosennej drużynę zasilił Dejvi Bregu. Kolejne ruchy transferowe wymusiły natomiast poniekąd problemy zdrowotne.

Miejsce kontuzjowanego Kamila Brody zajął Anton Czikczan, który będzie opcją w przypadku urazu lub gorszego występu Alvaro Ratona. Lada moment do zespołu dołączy również zawodnik, który zastąpi Patryka Gogoła. Ma nim być Karol Dziedzic – młodzieżowiec z trzecioligowej Garbarni Kraków.

Prezes Jarosław Królewski wspominał, że Wisła Kraków będzie poszukiwać okazji. Takowa nadarza się w przypadku Billela Omraniego. To piłkarz, który w przeszłości grał na bardzo wysokim poziomie, natomiast ostatnie lata są dla niego dość nieudane. W Krakowie mógłby spróbować się odbudować, a Wisła najprawdopodobniej na niego postawi.

Na tym nie koniec. Jak donosi “Gazeta Krakowska”, w grę wchodzi sprowadzenie jeszcze jednego środkowego pomocnika. W przeciwieństwie do Dziedzica, ma to być gracz o sporym doświadczeniu. W temacie kolejnego transferu prowadzone są rozmowy, których efekt poznamy niebawem.

Zobacz również: Ruch Chorzów rozstaje się ze znanym pomocnikiem. W beniaminku się nie sprawdził

Komentarze