Nieuniknione stanie się faktem. Podbeskidzie zwolni trenera

Dariusz Marzec zostanie zwolniony z Podbeskidzia - donosi portal sportowebeskidzie.pl. Szkoleniowiec nie zdołał poprawić rezultatów drużyny.

Dariusz Marzec
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dariusz Marzec
  • Podbeskidzie w dwóch wiosennych meczach zdobyło zaledwie punkt
  • W dalszym ciągu znajduje się w strefie spadkowej
  • Pracę ma stracić Dariusz Marzec, który skonfliktował się z szatnią

Podbeskidzie zwolni trenera. Marzec zawiódł

Sytuacja Podbeskidzia w pierwszoligowej tabeli staje się coraz bardziej napięta. Po przerwie zimowej nie udało się poprawić wyników drużyny, która w dalszym ciągu rozczarowuje. Na inaugurację rundy wiosennej Podbeskidzie zremisowało z Resovią Rzeszów 2-2. W ten weekend przegrało natomiast z Odrą Opole, która przez większość meczu grała w osłabieniu.

Po tym spotkaniu stało się jasne, że Dariusz Marzec nie zdołał pozytywnie wpłynąć na zespół. Styl gry w przegranym meczu z Odrą Opole był na tyle kompromitujący, że władze klubu nie mogły przejść obok tego bez reakcji. Na dodatek, Marzec na konferencji prasowej wypowiedział słowa, które stały się wyraźną sugestią, że stracił szatnię.

Portal sportowebeskidy.pl donosi, że Marzec lada moment straci pracę. Nie poprowadzi już ani jednego meczu Podbeskidzia. Wśród jego następców wymienia się Macieja Stolarczyka, którego zatrudnienie nie będzie łatwe.

Zobacz również: Czekał na to ponad trzy lata! Majecki wreszcie zagrał w Ligue 1

Komentarze