ŁKS dokonał wyboru. Nowy trener na pokładzie

ŁKS Łódź w poniedziałek przedstawił nazwisko nowego trenera. W nadchodzącym sezonie na ławce "Rycerzy Wiosny" będzie zasiadał Jakub Dziółka. Klub związał się z 43-latkiem roczną umową.

Jakub Dziółka
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Dziółka

Oficjalnie: Jakub Dziółka nowym szkoleniowcem ŁKS-u Łódź

Miniony sezon nie zakończył się po myśli ŁKS-u Łódź. „Rycerze Wiosny” jako beniaminek nie zdołał utrzymać się w Ekstraklasie, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Łodzianie zatem kolejną kampanię spędzą w Fortuna 1 Lidze, przez co drużynę będzie czekała przebudowa w letnim okienku transferowym.

POLECAMY TAKŻE

ŁKS Łódź w poniedziałek za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej przedstawił kibicom nazwisko trenera. Nowym szkoleniowcem pierwszoligowca został Jakub Dziółka. 43-letni opiekun związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Wciągnął mnie ten projekt. DNA klubu jest spójne z moim DNA jako pierwszego trenera i będziemy chcieli wraz z całym sztabem pracować już od środy w taki sposób, żeby ŁKS sprostał oczekiwaniom kibiców – powiedział Jakub Dziółka po podpisaniu kontraktu.

Jakub Dziółka w minionej kampanii pełnił rolę asystenta Dawida Szwargi w Rakowie Częstochowa. 43-letni szkoleniowiec jako pierwszym trener pracował w Skrze Częstochowa (dwukrotnie), MKS Myszkowie, a także Górniku Mysłowice. Były piłkarz zatem stanie przed swoim do tej pory największym wyzwaniem w karierze trenerskiej.

Sprawdź także: Izraelskie kluby na stadionach Widzewa i ŁKS-u. Przełomowe informacje

Komentarze