Izraelskie kluby na stadionach Widzewa i ŁKS-u. Przełomowe informacje

Maccabi Hajfa i Hapoel Beer Szewa jednak nie zagrają na stadionach Widzewa i ŁKS-u. Jak informuje Łódzki Sport, UMŁ i MAKiS wycofały się z organizacji meczów.

Stadion Widzewa Łódź
Obserwuj nas w
Dziurek / Alamy Na zdjęciu: Stadion Widzewa Łódź

Maccabi Hajfa i Hapoel Beer Szewa nie zagrają na stadionach Widzewa i ŁKS-u

W niedzielę (16 czerwca) polskie media obiegła zaskakująca informacja o tym, że Maccabi Hajfa i Hapoel Beer Szewa mają rozgrywać domowe mecze w eliminacjach do Ligi Konferencji na stadionach ŁKS-u Łódź i Widzewa Łódź. Oba kluby szybko odcięły się od tej informacji, twierdząc, że nie mają żadnej wiedzy na ten temat.

POLECAMY TAKŻE

“W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi Spółka Widzew Łódź S.A. informuje, że nie ma żadnej wiedzy na temat ewentualnej gry innych klubów na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Operatorem obiektu jest Miejska Arena Kultury i Sportu i to do niej należy kierować wszystkie pytania w tym zakresie” – przekazał zarząd Widzewa.

“Informujemy, że ŁKS Łódź nie ma żadnego związku z organizacją meczów klubu Maccabi Hajfa w europejskich pucharach na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Pytania dotyczące tej sprawy należy kierować do administratora obiektu, czyli do Pana Macieja Łaskiego, prezesa zarządu Miejskiej Areny Kultury i Sportu” – brzmiał komunikat ŁKS-u.

W poniedziałek (17 czerwca) przełomowe informacje przekazał serwis Łódzki Sport. Według tego źródła Urząd Miasta Łódź oraz Miejska Arena Kultury i Sportu wycofały się z organizacji spotkań izraelskich drużyn.

Czytaj dalej: Wisła Kraków się wzmocni. Królewski zapowiedział dwa transfery

Komentarze