Gdzie przeniesie się Nacho Fernandez? Potentat wyczuł okazję rynkową

Nacho Fernandez podjął decyzję o odejściu z Realu Madryt. Z okazji rynkowej na zakontraktowanie 34-latka chce skorzystać Inter Mediolan - podaje Fabrizio Romano. Środkowy obrońca będzie do wzięcia na zasadzie wolnego transferu.

Nacho Fernandez
Obserwuj nas w
SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Nacho Fernandez

Inter Mediolan monitoruje sytuację Nacho

Nacho Fernandez po dwudziestu trzech latach spędzonych w Realu Madryt podjął decyzję o nowym wyzwaniu. 34-latek podobno poinformował już włodarzy hiszpańskiego klubu o swoim zamiarze opuszczenia Santiago Bernabeu. Doświadczony obrońca w Europie ma wyrobioną markę i podczas najbliższego letniego okienka transferowego nie powinien narzekać na brak zainteresowania.

Pierwsze oferty na stole zawodnika z Półwyspu Iberyjskiego powinny pojawić się lada moment. Jak podaje Fabrizio Romano, do walki o sprowadzenie cenionego stopera ma przystąpić Inter Mediolan. Warto dodać, że Nerazzurri już rok temu starali się pozyskać wychowanka Królewskich.

Sam piłkarz zamierza wysłuchać wszystkich propozycji i nie wyklucza opuszczenia Starego Kontynentu. Weterana zapewne będą kusić ekipy ze Stanów Zjednoczonych oraz Arabii Saudyjskiej.

Real Madryt pracuje już nad ściągnięciem następcy 24-krotnego reprezentanta Hiszpanii. Wybrańcem Florentino Pereza jest Leny Yoro – osiemnastoletni defensor francuskiego Lille. Nacho Fernandez na przestrzeni aktualnego sezonu rozegrał 36 meczów. Carlo Ancelotti często korzystał z usług kapitana drużyny Los Blancos z uwagi na poważne kontuzje Edera Militao oraz Davida Alaby.

Komentarze